o firmie

EcoHeater

Firma EcoHeater jest stosunkowo młodą firmą. Samodzielnie działamy na rynku od kwietnia 2011r, jednakże nasi specjaliści od wielu lat zdobywali doświadczenie w swoich dziedzinach, działając na rynku już dużo wcześniej. Mamy bogate doświadczenie w bardzo szerokim zakresie usług. Początek naszych działań sięga roku 1992, kiedy to aktywnie współuczestniczyliśmy w powstawaniu pierwszej, profesjonalnej telewizji kablowej na terenie Suwałk, na osiedlu Kamena. Stopniowo zakres naszych usług poszerzał się, aż do chwili obecnej. W wachlarzu naszych specjalności mamy takie usługi, jak: instalacje elektryczne, okablowanie strukturalne, profesjonalne instalacje antenowe – zarówno indywidualne, jak i do odbioru zbiorowego DVB-T oraz TV SAT, instalacje telewizji przemysłowej, systemy kontroli dostępu, domofony, systemy alarmowe, sieci komputerowe, światłowody, radiowęzły oraz wszelkie pokrewne od nich systemy i instalacje.

Współpraca

Współpracujemy z kilkoma zaprzyjaźnionymi firmami. W przypadku naszych stałych dostawców, mamy wypracowane korzystne rabaty na oferowany sprzęt, a nasi współpracownicy służą nam pomocą w przypadku realizacji poważnych inwestycji. Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie podejmować duże wyzwania oraz konkurować cenowo na rynku w naszej branży, zapewniając jednocześnie wysoki poziom i standard naszych usług.

Zlecenia

Obecnie zajmujemy się montażem i konfiguracją średniej wielkości – około 200 gniazd abonenckich – instalacji TV SAT w nowo powstałych budynkach wielorodzinnych na terenie Warszawy. Wykonujemy tam także system monitoringu CCTV na terenie powstających obiektów i w ich najbliższym otoczeniu.